1 / 12
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR, UNIVERZALNA-ANGELKOVS
550 €
28.03.2023 16:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

87 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar, Univerzalna kaj Angelkovski

шифра- 1122

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ трособен стан во Центар, Универзална кај Ангелковски . Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника и поседува сопствено паркинг место во гаража.

- 87м2
- дневна + кујна + трпезарија
- 2 спални
- 2 тераси
- бања + тоалет
- 5 кат со лифт
- Централно греење
- паркинг место во гаража

цена: 550еур+режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

Двособен стан во Центар, Водно, Рамстор

400 €

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN KARPOSH 2 KAJ MIDA

450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам