1 / 1
Se prodava stan vo Topansko pole
61.500 €
07.02.2023 13:16

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

88 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Топанско поле

Шифра 7033 Се продава стан во Toпанско поле кај малиот трговски 88м2 се сестои од дневна ,трпезарија, кујна, 2 спални соби, бања + тоалет, 4 тераси , + 10м2 подрум. На 4 кат без лифт. Цена 61500 евра . Информации на телефон 071 241 997 / 078 382 592

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Nasiot Nov Dom
Потврден огласувач
078382592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам