1 / 8
Mercedes Benz ML 350 4MATIC
16.500 €
07.02.2023 13:16

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 350

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Mercedes ML 350 4MATIC 2008 god. so pominati 204600 km, redovno servisiran, i vo odlicna sostojba.
Cena : 16.500 €ur

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
044487300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам