1 / 12
Две ТОП гуми SEMPERIT SPEEDGRIP M+S 195/65/15 со 75% шара!
1.500 МКД
Цената е фиксна
03.03.2023 04:16

Битола / Битола

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

Се ПРОДАВААТ
од РЕНТ А КАР САЛОН
ПОВОЛНО ... и без интернет глупости.

Две ТОП гуми SEMPERIT SPEEDGRIP M+S
195/65/15 со 75% шара поволно!

ДВЕТЕ беа на РЕНТ А КАР возило
до вчера.

Со 5,5 мм шара!!! Фабрички е 8 мм.

На сликите се сликани непосредно после вадење од бандажите и затоа се малку прашливи.

За првиот што ќе се јави ГРАТИС изненадување.
За ЛЕПЕНКИ или чивии не станува збор
бидејќи се ТОП гуми.

Цена за двете ЕВТИНО
пишана на огласот.

Telefon 078 271967

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
79276590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам