1 / 5
Volnen zimski kaput br. 38
2.000 МКД
Цената не е фиксна
07.02.2023 13:40

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Палто

Големина:

38

Боја:

Црна

Kaput nov, od volna, marka Nicola's. So postava poliester. Broj 38, ama tesen, strukiran model taka sto povekje e kako za 36. Dolzina odzadi - od pleshki do dolu 103 cm, dolzina na rakav mereno od goren rab na ramo 60 cm, shirina na ramenja 39 cm.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

xx
Потврден огласувач
075686669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам