1 / 7
Se prodava peugeot 607 2.2 hdi
2.000 €
10.03.2023 15:48

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Peugeot

Модел:

607

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Za povekje info:
076258922 KIRE
076258922 KIRE
076258922 KIRE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
071618253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам