1 / 12
APARTAMENT ME QIRA NË STRUGË
285 €
07.02.2023 14:17

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Partizanska. Struga

Jepet me qira apartament i mobiluar, në kat të tretë, në rrugën Partizaska, përballë plazhit të qytetit, 200 m larg bregut të liqenit me pamje pjesërisht nga liqeni.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 40 m2, një dhomë gjumi, dhomë të ndejtjes me kuzhinë dhe një banjë.
Apartamenti është në gjendje të shkëlqyer dhe i gatshëm për banim.
Për informata më të hollësishme tel.075 424 413

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Djelal
Потврден огласувач
070404415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам