1 / 1
Digitalna vaga vagi meri 500g 0.01g
1.200 МКД
31.05.2023 19:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam digitalna vaga meri 500g 0.01g preciznost,mnogu precizna
,koristi dve baterii 1.5v AAA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
074-601-016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам