1 / 3
НАЈАТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БИТОЛА | NAJATRAKTIVEN PLAC VO BITOLA
1 €
29.04.2023 15:11

Битола / Битола

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац за градба со предлог идејно решение како на сликите.

Плацот се наоѓа во самиот центар на градот, наспроти судот и општината.

Со оглед на тоа. дека вакви простори се многу ретки во Битола, доколку сакате да бидите вие еден од сопствениците потребно е вашите пари да ги претворите во грандиозна градба.

Информации на телефон: 075 838 021.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ferat
Потврден огласувач
075838021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам