1 / 11
FORD FIESTA 1.4 TDCI -03
По Договор
23.03.2023 09:32

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093

FORD FIESTA 1.4 TDCI OD 2003 GODINA, NE UVEZUVANA PRVA REGISTRACIJA 2006 GODINA, SO PIMINATI 170 000KM. MAKSIMALNO SOCUVANA VO PERFEKTNA SOSTOJBA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071244093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам