1 / 3
Laptop Asus
5.500 МКД
05.06.2023 13:57

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni programi, pogoden za sekakva namena i rabota na internet.
-Ekran 15.6 Inch
-Baterija 2 casa.
-4GB Ram
-256 SSD
Tel. 072 609 510

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070765767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам