1 / 3
SE PRODAVA MESTO POD LAVCI - 1400m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2023 11:58

Битола / Битола

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava mesto - informacii vo Agencijata za nedviznosti - Centar Mark - Bitola

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

0 €

SE PRODAVAAT PARCELI NASPROTI RESTORAN OSKAR - DO PATOT

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам