1 / 6
Reno 4
1.500 €
03.03.2023 14:11

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Renoto e kamen zdravo se smeta vo oldtimer motor glanc 3 brzini poveke info 071242632

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rote
Потврден огласувач
071242632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам