1 / 2
Bandazi Mazda Kia 5*114 16 ki
100 €
Цената е фиксна
07.02.2023 16:34

Виница / Виница

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

114

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasite se odlicni
Provereni na balanserka

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

Vulkanizer Strk
Потврден огласувач
078360034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам