1 / 10
Snowboard daska za bordanje K2 true Burton salomon
9.000 МКД
11.02.2023 10:31

Битола / Битола

Se prodava daska TRUE so recisi novi vezovi K2 i cizmi so broj 42- 42.5 realen broj .
Dimenzijata na daskata e 153 cm ( najbaranata dimenzija so vezovi M-L)
Cenata e zaedno so se cizmite- ne gi delam se prodava se zaedno!!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

XXXXX
Потврден огласувач
078235596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам