1 / 12
BMW X1 2.0 D S-DRIVE 163KS
По Договор
09.03.2023 09:24

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X1 2.0 D S-DRIVE 163KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO:(2011)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;'
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-HALOGENKI;
-6 STEPEN MENUVAC;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-MALA POTROSUVACKA;
-SERVISNA KNISKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD AVSTRIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
------I N F O:(071/252-444)-----

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071252444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам