1 / 3
Laptop Thinkpad
9.700 МКД
26.05.2023 11:53

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam dobro socuvan T-430 laptop so win 11. Pogoden za sekakva namena i rabota na internet.
-Baterija 2,5 casa.
-Orginalen polnjac.
Telefon: 072 609 510

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070765767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам