1 / 11
Продажба на стан 123м2 во Капиштец
1 €
Цената не е фиксна
22.02.2023 20:56

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

123 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Карпош

ИД 21719
Изложуваме на продажба стан со три спални во зграда на исклучително атрактивна локација во близина на ТЦ “Беверли Хилс“ во Капиштец.
Станот има практично 107м2 внарешна површина плус пространа тераса од 16м2.
Се наоѓа на 6 кат (од 8),. Дневниот салон и терасата имаат западна, додека спалните соби источна ориентација.
Поставеноста на терасата овозможува пристап и од кујната и од дневниот салон.
Спалните соби се одделени со посебен ходник заедно со главната бања, и се опремени со француски балкони.
Во влезниот ходник се наоѓа тоалет со можност за преадаптирање во бања со туш-кабина.
Користи централно греење.

Контакт = 075228550, Јован

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Dom Lux Nedviznosti
Бул.Партизански одреди 15
Потврден огласувач
070-282-525: 070-378-32 : 3-224-486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам