1 / 8
Mercedes 190E BENZIN/PLIN ATEST
По Договор
07.03.2023 20:34

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

190

Година:

1990

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolata e 1990 godina
Atestiran plin
2000 kubici benzin
Vo odlichna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
070727790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам