1 / 4
Mercedes W116 3.0 dizel Avtomatik 1975
По Договор
07.03.2023 20:34

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

300

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Vo odlichna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
070727790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам