1 / 2
Apple iPhone Xr 64GB 128GB Garancija Vili Mobile
229 €
13.02.2023 11:04

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Xr

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Apple iPhone Xr 64/128GB
Zacuvani maksimalno
Funcioniraat bezprekorno bez zabeleski/Garancija
-Sledat so polnac I kable

👉64GB/229 evra
👉128GB/249 evra

>Mozi da se vidat I testiraat na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A12 64/4GB Garancija Vili Mobile

7690 €

Samsung Galaxy A02S Novi So Garancija Top Cena!!!

7500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам