1 / 7
Smart MHD
5.700 €
12.03.2023 02:47

Тетово / Тетово

Марка:

Smart

Модел:

ForTwo

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Smart MHD
BENZIN
2009

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fesal
Потврден огласувач
070596005
Испрати Е-маил до огласувачот

GOLF 7 GTD

19000 €

Bmw 320d

15300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам