1 / 5
Vw touran 2.0 tdi
7.000 €
Цената не е фиксна
11.04.2023 20:02

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Plateni site davacki.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

fitim
Потврден огласувач
072586966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам