1 / 2
Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar
60 €
Цената не е фиксна
25.05.2023 20:42

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava HDD 2TB Western Digital Ultrastar nov neupotrebuvan samo otpakuvan.Pogoden za DVR so poveke kameri,Server,Eksteren HDD....

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Лазар Нацев
Потврден огласувач
078656564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам