1 / 7
☆Trafika na odlicna lokacija☆
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 20:25

Куманово / Куманово

Se prodava ili renta (MOZE ZAMENA) trafika vo Kumanovo na odlicna lokacija avtobuska stanica (so dogovor za renovacija po vasha zelba ako se renta)
Pogodna za otvaranje na sekakov mal biznis
Vnatresna povrsina 18m2 i nadvor prostor za letna terasa,nekolku astalicnja
Cena po dogovor povishe info ibox ili na brojche 078 552 784

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
078552784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам