1 / 5
X5 delovi 2003 g 183 ks
1.350 €
07.02.2023 20:26

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Samo komplet se se prodava na delovi dzipot motor menjac top falat Hladnaci i predniot branik ne go Biva cena 1350 evra za poevtino ne zvonete

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

070624670
Потврден огласувач
070624670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам