1 / 3
laptop -лаптоп hp
3.000 МКД
07.02.2023 20:39

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

poloven laptop nema baterija i so mali fizicki oshtetuvanja

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

risto
Потврден огласувач
075848005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам