1 / 6
Лед ленти за позадинско осветлување
1.750 МКД
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 18:38

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

LG

Производ:

Останато

Големина:

107 cm (42 inch)

Лед ленти за позадинско осветлување за LG 42LB5700.42LF561V,42LF5610,42LF580V,42LF5800,42LY320C,42LB570B,42LB570U,42LB570V,42LB572U,42LB572V
1 комплет -1750
2 комплета. -3000

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
071363175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам