1 / 12
NISSAN JUKE 1.5 DCI NAVI FULL
9.650 €
25.03.2023 11:03

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Juke

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NISSAN JUKE 1.5 DCI FULL OPREMA KOMPETNO SERVISIRANO..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

7650 €

CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

10650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам