1 / 2
Фотељи
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2023 17:46

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат 4 фотељи ,парче 1500 ден сите 4 за 5000 ден Може и трампа понудете па ке се договориме

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава / Можна е замена од:

Ххл
Потврден огласувач
00070000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам