1 / 10
LED TV PHILIPS 32" SO STAKLO SLIKA DIGITALEN HDMI
5.000 МКД
Цената е фиксна
21.05.2023 15:26

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Philips

Производ:

Qled - Oled

Големина:

81 cm (32 inch)

Prodavam odlicen led tv philips 32" odlicno socuvan so odlicno staklo slika. Televizoror ima hdmi, digitalen tjuner(nacionalnite kanali gi faka so obicna antena) pip, usb i drugi vlezovi komplet so dalinsko. Televizorot moze da se proba na lice mesto

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам