1 / 9
Се продава passat b7 2012
1 €
10.02.2023 13:09

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5Се продава VW Passat b7
Година: 2012
Гориво: Дизел
Мотор: 1.6 TDI BMT
Mенувач: рачен

Опрема:
- ABS
- ESP
- AirBag
- Multimedia System
- Припрема за телефон
- Централна Брава
- AutoHold/Hill-Hold Assist
- Start-Stop System
- Паркинг Сензори
- Park Assist
- Климатроник (двозонско)
- Команди на волан
- Електрична рачна
- Електрични прозори
- Електрични ретровизори
- CRUISE Control
- Сензори за дожд
- Voise Assist
+ Нови зимни гуми

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Давид
Потврден огласувач
078430315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам