1 / 11
Se prodava lux kuka vo Gevgelija
299.000 €
13.03.2023 09:36

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

374 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2023

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gevgelija

Se prodava lux kuka na prekrasna lokacija gradena po evropski standardi. Na prizemje vinarija, dzakuzi, relax prostorija, sauna, tus, toalet, 138 m2. Na 1 kat golema dnevna, kujna, trpezarija, toalet, terasa, 122m2. Na 2 kat spalna so banja, detska, toalet, terasa, ima moznost za poveke spalni spored potrebite 114m2. Terasa nad kukata poplocena so kujna, skara, toalet, tus, dzakuzi, 120m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

STUDIO HOUSE
Потврден огласувач
077943555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам