1 / 5
SE PRODAVA UDOBEN STAN VO KULITE VO KARPOSH 4
90.000 €
27.03.2023 10:10

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

76 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1986

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

RAZLOVECKO VOSTANIE

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Karposh 4 vo kulite so crvena fasadna cigla.
Mirna i tivka lokacija opkruzena so parkovi,osnovno ucilishte i City Mall na 3minuti
So povrshina od 68m2 sobna povrshina i 8m2 terasa i logija vo zgrada so site gradezni standardi i seizmicka sigurnost
Katnost 7/9 so dva lifta vo ureden i cist vlez
So dneven del,kujna,trpezarija
Spalna soba ,
Kupatilo,
Terasa
Centralno greenje
Cena 90.000e, so podrum 3m2
SHIFRA 6263

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Impuls Real Estate
UL. DIMITRIJA CUPOVSKI
Потврден огласувач
070/233-123 077/740-024
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA ATRAKTIVEN LOKAL VO STRUGA NA KEJOT NA DRIM 608m2

1 €

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE,SV.JOVAN KRSTITEL

84000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам