1 / 9
SE PRODAVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO KARPOSH4-OBEDINETI NACII
1.150 €
27.03.2023 15:30

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

103 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Karposh 4 - Obedineti nacii

ШИФРА- 1129

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава празен трособен стан на одлична локација во Карпош 4 во зградите што гледаат на Вардар. Станот има можност да се изведе и трета спална соба. Има можност за подземна гаража со доплата.

- 103м2
- дневна+кујна+трпезарија
- 2 спални (можност за уште една)
- бања+гостински тоалет
- тераса нема
- остава
- 5 спрат со лифт
- греење централно
- слободен паркинг пред зграда
- ориентација Запад
- гаража затворена 23м2 со доплата

цена: 1150еур./м2
можност за подземна гаража со доплата

☎ 075 424 130
079 341 615
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

DELTA NEDVIZNOSTI
Deme Gruev br. 5/8-1
Потврден огласувач
38975424130
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA 4-SOBEN DUPLEKS VO CENTAR SO ROOF TOP TERASA

199000 €

TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO DEBAR MAALO

2000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам