1 / 8
NOV DVOSOBEN KARPOS SO GARAZA
400 €
08.02.2023 12:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

KARPOS SITI MOL

SIFRA 19163

AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS KAJ SITI MOL SO GARAZA

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

AGENCIJA VILA
SKOPJE
Потврден огласувач
075373299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам