1 / 8
СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3
49.000 €
20.02.2023 10:50

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3
СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО
+5М2 ПОДРУМ
ШИФРА 7725

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Tea Home
Потврден огласувач
076277779
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА 36М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

49000 €

СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ЦЕНТАР-КАЈ ДРЖАВНА БОЛНИЦА

35000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам