1 / 5
Nov dvosoben vo Karpos 1 Ruzveltova
350 €
09.03.2023 12:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Karpos 1 Ruzveltova

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Karpos 1 60m2 (Ruzveltova) kompletno novo opremen. cena 350e kontakt: 071 259 252

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Casa Real estate agency
Ivo Lola Ribar 70b
Потврден огласувач
3079-395
Испрати Е-маил до огласувачот

Dvosoben stan vo Aerodrom (kaj Nova Zeleznicka)

250 €

Nov Dvosoben vo Centar kaj Univerzalna sala

280 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам