1 / 6
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ БУГАРСКА АМБАСАДА
350 €
13.02.2023 13:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Киро Крстевски Платник

ШИФРА: 1511R
ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци
КОНТАКТ: 075 988 602

Се издава двособен наместен стан во Центар, кај Бугарска Амбасада со вкупна површина од 55м2 со 1 спална соба. Станот се наоѓа на 1 кат без лифт, располага со сопствено паркинг место со рампа.

e-mail: blackstone.realestateagency@gmail.com
web: www.blackstone.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

BlackSTONE недвижности
бул. Борис Трајковски 1
Потврден огласувач
+38975988602
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - НА ЛЕНИНОВА

800 €

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - КАЈ БРОЗ КАФЕТЕРИЈА

270 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам