1 / 12
СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 - КАЈ РЕПЛЕК
96.000 €
08.02.2023 13:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Васил Чакаларов

ШИФРА: 1998S
ЦЕНА: 96.000 €
КОНТАКТ: 075 988 602

Се продава двособен наместен стан во Тафталиџе 2, во близина на студентскиот дом Гоце Делчев близу фабриката РЕПЛЕК. Станот располага со вкупна површина од 48м2, се наоѓа на 2 кат со лифт во нова зграда.


e-mail: blackstone.realestateagency@gmail.com
web: www.blackstone.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

BlackSTONE Real Estate Agency
бул. Борис Трајковски 1
Потврден огласувач
+38975988602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам