1 / 11
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН НА ВОДНО - ВО PANORAMA RESIDENCE
380 €
Цената не е фиксна
20.03.2023 17:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Тодор Александров

ШИФРА: 1512R
ЦЕНА: 380€+ тековни трошоци
КОНТАКТ: 075 988 602

Се издава двособен стан на Водно, во Panorama Residence со вкупна површина од 40м2 со 1 спална соба. Станот се издава комплетно опремен и има прекрасен отворен поглед према Водно.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

BlackSTONE недвижности
бул. Борис Трајковски 1
Потврден огласувач
+38975988602
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО МИЧУРИН КАЈ ЗУР

260 €

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам