Се продава куќа и Плац
123 €
08.02.2023 17:15

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava kukja nova gradba na Krushevska Republika br. 54 Babi,Stip.
Kukjata e na dva sprata :
Prviot Sprat e deloven 236 m²
Vtoriot Sprat e stanben 150m²
Dvorno mesto 440m² ( Letna Kujna i Shupa )

Se Prodava i Plac so stara kukja na
Pirinska br. 33a Stip
220 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vladimir Trajchev
Потврден огласувач
4915254731410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам