1 / 3
Се продава куќа и Плац
123 €
08.02.2023 17:15

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

236 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

440 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Крушевска Република бр. 54, 2000 Штип

Se prodava kukja nova gradba na Krushevska Republika br. 54 Babi,Stip.
Kukjata e na dva sprata :
Prviot Sprat e deloven 236 m²
Vtoriot Sprat e stanben 150m²
Dvorno mesto 440m² ( Letna Kujna i Shupa )

Se Prodava i Plac so stara kukja na
Pirinska br. 33a Stip
220 m²
Barajte me na Viber/ WhatsApp 4915254731410
Vladimir Trajchev

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vladimir Trajchev
Потврден огласувач
4915254731410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам