1 / 10
Apple iPhone 11 Kako Nov Garancija Vili Mobile
329 €
12.02.2023 17:46

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Apple iPhone 11 Black
Fabricka sostojba,Kako Nov,Bez Zabeleski/ Garancija
Neotvaran,Neservisiran
92% Battery Health,True Tone,Face Id
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy S21 Plus 5G Kako Nov Vili Mobile

549 €

Apple IPhone 11 64/128GB So Garancija Vili Mobile

399 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам