1 / 7
Renault Scenic1.9 dci 2200 €
2.200 €
19.05.2023 08:27

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Scenic 1.9 dci 2004 god. Kolata e vo odlichna sostojba. Oprema: klima, elektrika na prozori, centralno zaklucuvanje, servo volan, odlichen enterier. Za povekje info, povelete javete se 078403936 Darko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jasminka
Потврден огласувач
078493000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам