1 / 6
Iphone 7
6.500 МКД
06.03.2023 11:41

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 7

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Iphone 7 vo bezprekorna sostojba so originalen fabricki ekran batt health 100% sleduva so polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

OglasiMk
Потврден огласувач
070270534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам