1 / 5
Wireless слушалки Samsung Galaxy Buds 2 (graphite)
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2023 19:23

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам НОВИ,некористени wireless слушалки Samsung Galaxy Buds 2 (graphite). Графитна боја во бела кутија, купени на 16.01.2023 , по цена од 9.990den

Доаѓаат во оригиналната кутија, со комплет кабел за полнење и 3 пара силиконски капачиња за во уво со различна големина.

-Поддржуваат и wireless charging.

-Слушалките се продаваат поради некомпатибилност со iOS.
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

CACI
Потврден огласувач
072221370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам