1 / 1
HONOR X8 5G 6/128
11.000 МКД
Цената е фиксна
12.000 МКД
19.03.2023 22:30

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

honor x8

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

telefonot e nov ne e koristen so 2 godini garancija komplet so site dodatoci koi sledat vo kutijata polnac i kabel

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070257897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам