1 / 1
Маса + 4 столици
18.000 €
08.02.2023 21:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нова маса со 4 столици

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
076501864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам