1 / 1
Kupuvam stan vo Ohrid, vo blizina na nas. ohridati
50.000 €
08.02.2023 23:16

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Se kupuva stan vo Ohrid so sredena dokumentacija.
Po moznost stanot da e lociran vo ponova gradba, nad 2014god.
Kvadratura od 40-50 kvadrati.
Okolu naselba ohridati.
Realna ceni i ponudi
Kontakt samo na viber.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Aleks
Потврден огласувач
079385519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам